Krajowy Fundusz Szkoleniowy w roku 2024 – warunki i zasady realizacji wsparcia

Szczegóły:
Miejsce:
Łódź (możliwość zmiany formy szkolenia na szkolenie on-line)
Data rozpoczęcia:
2024-02-02
Data zakończenia:
2024-02-02
Kwota (brutto):
690 zł
Pobierz
opis szczegółowy kursu:
Pobierz
formularz zgłoszeniowy:
Lub zapisz się za pomocą formularza on-line »
Zapisz się:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Consultingowe Centrum Kształcenia Ustawicznego Jacek Kalisz & Małgorzata Gołębiowska s.c. z siedzibą 00-582 Warszawa, Al. J.Ch. Szucha 2/4 lok. 44, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i kontaktowania się mejlowo lub telefonicznie. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich edytowania i wycofania zgody w każdej chwili.

    Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności i sposobem przetwarzania danych przez Consultingowe Centrum Kształcenia Ustawicznego Jacek Kalisz & Małgorzata Gołębiowska s.c.

    Akceptuję, iż w przypadku przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w/w osoby (osób) zobowiązujemy się do zapłaty po szkoleniu na konto Consultingowego Centrum Kształcenia Ustawicznego. Uczestnik może wycofać się z udziału w szkoleniu bez ponoszenia kosztów rezerwacji w terminie 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po upływie tego terminu rezygnacja skutkuje obciążeniem kosztami rezygnacji w wysokości 50% ceny. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia od zapłaty pełnej wysokości. Rezygnacja wymaga formy mejlowej.